R E H B E R  T U R İ Z M

 0222 231 88 88

Tur Detayları

1.GÜN  – ESKİŞEHİR /MEDİNE-İ MÜNEVVERE

.........................    gidiş terminalinde görevlimiz ile saat ...... ’da buluşma. Saat ..... de .................................   sefer sayılı uçağı ile Medine’ye uçuş “yaklaşık 4 saat”. Bagaj ve gümrük  işlemlerinden sonra Medine Hava alanında temsilcimiz tarafından karşılanma ve Otel’e hareket. Otelimize yerleştikten sonra toplu olarak çevre tanıtımı ve Ravza Selamlaması. Akşam yemeği otelimizde.

2. Gün – MEDİNE-İ MÜNEVVERE

İbadet için serbest gün. Sabah kahvaltısı ve Akşam yemeği otelimizde. Sabah kahvaltısından sonra Hurma Bahçesine Ziyaret. Öğleden Sonra Medine Dış Geziler

3. Gün – MEDİNE-İ MÜNEVVERE

Sabah kahvaltısından hemen sonra görevlilerimizin bildirmiş olduğu saatte otel lobisinde buluşma ve Medine çevresindeki İç Gezileri yapacağız.

4. Gün – MEDİNE-İ MÜNEVVERE

Sabah kahvaltısı otelimizde. Görevlilerimiz tarafından bildirilen saatte eşyaları kapı önüne çıkarma ve görevlilerimizin bildirdiği saatte erkekler ihramlarını giyinmiş olarak otel lobisinde buluşma. Medine’den Mekke’ye karayoluyla gitmek üzere hareket. Mekke’de temsilcimiz tarafından karşılanma ve otelimize yerleştikten sonra toplu olarak çevre tanıtımı ve umre ibadetinin edası. Allah Umrenizi kabul etsin. Akşam yemeği otelimizde.

5. Gün – MEKKE-İ MÜKERREME

Sabah kahvaltısı otelimizde. Görevlilerimizin bildirdiği saatte otel lobisinde buluşma. Mekke çevresinde bulunan Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan taşlama mahalleri, Nur (Hira) Dağı, Cenneti Mualla Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamber Efendimizin doğduğu evin bulunduğu bölgeyi ziyaret. Akşam yemeği otelimizde.

6. ,7. ,8. , 9. ,10.11.12 Ve 13.Gün – MEKKE-İ MÜKERREME

İbadet için serbest gün. Sabah kahvaltısı, Öğlen Yemeği ve  Akşam yemeği otelimizde.

14. Gün – MEKKE-İ MÜKERREME / CİDDE / ESKİŞEHİR

Görevlilerimizin bildirdiği saatte eşyaların oda önüne bırakılması . Görevlilerimizin bildirdiği saatte otel lobisinde buluşma. Cidde’den saat .................................... sefer sayılı uçağı ile .................. Havalimanına uçuş.

 

*Günlük olarak belirtilen programlarda yerel şartlara göre ziyaretlerin saati ve günlerinde değişikliler olabilir.